від 7 000 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 21 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вид армування профілю | П-подібне |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Сонцезахист, Енергозбереження, Шумоізоляція |
| Форма вікна | Кругле |
| Броньоване вікно | Ні |
| Розміри | |
| Товщина скла | 4 мм |
| Ширина вікна | 1200 мм |
| Висота вікна | 1450 мм |
| Товщина вікна | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид склопакету | 40мм двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 7 |
| Стан | новий |
| Тип скла (склопакетів) | енергозберігаючий |
| Призначення вікна | Для житлових приміщень |
| Виробник профільної системи | Steko |