від 7 000 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 18 травня 2026Виробник Steko пропонує до вашої уваги металопластикову конструкцію з білого профілю. Форма вікна — Аркове: розмір під закза, мінімальний радіус арки 450 мм. Склопакет один або двокамерний (32 мм) енергоощадний. Фурнітура Axor або Steko+; Одна або дві поворотно-відкидні стулки. Гарантійний талон заводу на 5 років. Доставка на адресу по регіонах у короткі терміни логістикою заводу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вид армування профілю | П-подібне |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Сонцезахист, Шумоізоляція, Енергозбереження |
| Форма вікна | Аркове |
| Броньоване вікно | Ні |
| Розміри | |
| Товщина скла | 4 мм |
| Ширина вікна | 1200 мм |
| Висота вікна | 1450 мм |
| Товщина вікна | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Європа |
| Вид склопакету | 40мм двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 7 |
| Стан | новий |
| Тип скла (склопакетів) | енергозберігаючий |
| Призначення вікна | Для житлових приміщень |
| Виробник профільної системи | Steko |