від 7 000 ₴
Показати оптові ціни
Відправка з 18 травня 2026Форма вікна — Аркове: розмір під замовлення.
Керовані клієнти, будь ласка, зверніть увагу!
Компанія Steko пропонує широкий асортимент якісних додаткових комплектуючих до ваших вікон!
- Підоконники від світових сиробніків
- Набори для догляду за вікнами
- Якісні сталеві Оцинковані від лівої
- москітні сітки зі зручним кріпленням
даху та нащільники
- Безпечні німецькі дитячі замки
- Сучасні теплі відкоси з сендвіч-панелей
- протизламні дизайнерські ручки Roto Secustic
- Надійні ролети та гаражні ворота
- Перевірена фахівцями монтажна піна
Алюмінієві конструкції Steko — сучасні архітектурні елементи за найкращою ціною!
- стояковий-ригельні фасади за індивідуальним проєктом (Сертифікований монтаж)
- Алюмінієві вікна, двері, суцільнозтільні перегородки та перила
- Профільні системи перед міжнародним класом якості від європейських сиробніків
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вид армування профілю | П-подібне |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Сонцезахист, Енергозбереження, Шумоізоляція |
| Форма вікна | Аркове |
| Броньоване вікно | Ні |
| Розміри | |
| Товщина скла | 4 мм |
| Ширина вікна | 1200 мм |
| Висота вікна | 1450 мм |
| Товщина вікна | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид склопакету | 40мм двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 7 |
| Стан | новий |
| Тип скла (склопакетів) | енергозберігаючий |
| Призначення вікна | Для житлових приміщень |
| Виробник профільної системи | Steko |