6 500 ₴/кв.м
Показати оптові ціни
Відправка з 08 травня 2026Пропонуємо до Вашої уваги просту та надійну конструкцію металопластикові двері з 10 ю білими шпроксами та 40mm енергоощадні склопакети — 4 шт. Офісна ручка 450 мм і замок 5-точковий рейковий ключ-вороток. За потреби можна доповнити дверним довідником GEZE 1500, виробництва Німеччини.
Вхідні двері Steko Doors — це міцні та надійні конструкції, які виготовляються з якісних європейських матеріалів. Вони мають високі показники тепло- і звукоізоляції. Використання спеціального порога з термовставкою виключає промерзання його взимку. Якісний ущільнювач останнього покоління, 5-точковий замок, енергоощадні склопакети з аргоном і термопанелі завтовшки 40 мм — це додатковий плюс за доступну ціну. Крім того, безплатна доставка логістикою заводу в Україні та на поверх!
Технічні характеристики:
Ми звертаємо увагу на те, що в метало-пластикові вхідні двері Steko встановлюються тільки якісні замки та петлі, які відповідають за високі експлуатаційні навантаження. Щоб задовольнити особливі вимоги до міцності вхідних дверей, вони виготовляються із 6-камерного дверного профілю Steko Door, завтовшки 70 мм, завширшки стулки 115 мм, що додає конструкціям необхідну жорсткість і гарантує збереження тепла. Усі вироби мають унікальний серійний номер для гарантійного та післягарантійного обслуговування досить повідомити оператору 6 цифр номера, щоб з'ясувати повну докладну специфікацію конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 40 мм |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Конструктивні особливості | З порогом, Засклені |
| Колір | Білий |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Особливості двері | Герметичні, Теплоізоляційні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Застосування двері | Вуличні |
| Двері з ковкою | Ні |
| Вага | 120 кг |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 1300 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 80 мм |
| Глибина коробки | 70 мм |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Наявність вічка | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Характеристики металопластикових дверей | |
| Кількість камер в профілі | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Вид склопакету | Енергозберігаючий склопакет 40 мм |
| Виробник профільної системи | Steko |