від 4 880 ₴/кв.м
Показати оптові ціни
Відправка з 10 травня 2026


Пропонуємо до Вашої уваги просту та надійну конструкцію металопластикові двері 1-камерними склопакетами 24 мм.
Вхідні двері Steko Doors — це міцні та надійні конструкції, які виготовляються з якісних європейських матеріалів. Вони мають високі показники тепло- і звукоізоляції. Використання спеціального порога з термовставкою виключає промерзання його взимку. Якісний ущільнювач останнього покоління, 5-точковий замок, енергоощадні склопакети з аргоном і термопанелі — це додатковий плюс за доступну ціну. Крім того, безплатна доставка логістикою заводу в Україні та на поверх!
Технічні характеристики:
Гарантійний талон від завод Steko.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 90 кг |
| Виробник | Steko |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверний блок |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 24 мм |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Колір | Білий |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Конструктивні особливості | З порогом, Засклені |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Особливості двері | Герметичні, Теплоізоляційні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Застосування двері | Вуличні |
| Двері з ковкою | Ні |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Наявність вічка | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 1200 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 70 мм |
| Глибина коробки | 60 мм |
| Характеристики металопластикових дверей | |
| Вид склопакету | Однокамерний |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Виробник профільної системи | Steko |