5 000 ₴/кв.м
Показати оптові ціни
Відправка з 10 травня 2026


Докладно про розшарку Багато наших клієнтів вже змогли купити двері в Розгорнутість и оплату частями 0% .
Пропонуємо Вашому вниманню конструкцію вхідних дверей габарити під замовлення, виконана Ламінація зовні. Німецькі структурні плівки для ламінації стійкий до різних механічних ушкоджень, перепадів температури, сонячного випромінювання, багато років зберігають свій початковий колір.
Вхідні двері Steko Doors — це міцні та надійні конструкції, які виготовляються з якісних європейських матеріалів. Вони володіють високим показником тепло- і звукоізоляції, завдяки цьому в приміщенні буде тепліше і затишніше. А використання спеціального порогу з термовставкою і ущільнювач Windstop виключає промерзання взимку.
Технічні характеристики:


За 1 зміни! ВИГОТОВЛЕННЯ дверей ПІД РОЗКЛАД ЗАПЕРЕЧЕННЯ! Ми звертаємо увагу на те, що в метало Пластикові вхідні двері Steko встановлюються тільки якісні замки і петлі, які відповідальні за високі експлуатаційні навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Steko |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверний блок |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 30 мм |
| Порода дерева | Дуб |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Клас захисту броньованих дверей | 5 |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Конструктивні особливості | Засклені, З порогом |
| Обробка поверхні двері | Ламінат |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Особливості двері | Герметичні, Теплоізоляційні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Застосування двері | Вуличні |
| Двері з ковкою | Ні |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Наявність вічка | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний доводчик | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 950 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 70 мм |
| Глибина коробки | 60 мм |
| Характеристики металопластикових дверей | |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | золотий дуб |
| Стан | новий |
| Виробник профільної системи | Steko |