від 5 500 ₴/кв.м
Показати оптові ціни
Відправка з 03 травня 2026Пропонуємо до Вашої уваги просту та надійну конструкцію металопластикові двері з енергоощадними 7 шт. склопакетами.
Вхідні двері Steko Doors — це міцні та надійні конструкції, які виготовляються з якісних європейських матеріалів. Вони мають високі показники тепло- і звукоізоляції. Використання спеціального порога з термовставкою виключає промерзання його взимку. Якісний ущільнювач останнього покоління, 5-точковий замок, енергоощадні склопакети з аргоном і термопанелі — це додатковий плюс за доступну ціну. Крім того, безплатна доставка логістикою заводу в Україні та на поверх!
Технічні характеристики:
| Виробник | Steko |
| Країна виробник | Україна |
| Заповнення | ТЕРМОПАНЕЛЬ |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Число полотен дверцят | Однопальні |
| Тип відчиняння дверей | Механічний |
| Спосіб відчинення дверей | Двостулкова |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | Пластик |
| Колір |
БІЛИЙ |
| Гарантійний термін | 60 (мес) |
| Стан |
Нове |
Пропонуємо стандартні та нестандартні конструкції вхідних пластикових дверей, швидке виготовлення в потрібний розмір.
Базова комплектація: Дверний блок Натискна ручка, 3 петлі , Алюмінієвий поріг, замок-рейка (герметичний притискач), windstop, циліндр 90 мм замок ключ-вороток.
Двері можуть виготовлятися будь-якого розміру. Для розрахунку вартості з огляду на ваші розміри зверніться до консультантів телефонами компанії.
Метало пластикові дверцята можуть встановлюватися не тільки в житлових, офісних, комерційних приміщень. Цілісно та практично їх застосування для житла, санвузлів, приміщень господарського призначення, підсобних тощо. Мають надійну абсолютно вологостійку конструкцію, можливість герметичного закривання, недорога ціна.
Ми звертаємо увагу на те, що в метало-пластикові вхідні двері Steko встановлюються тільки якісні замки та петлі, які відповідають за високі експлуатаційні навантаження. Щоб задовольнити особливі вимоги до міцності вхідних дверей, вони виготовляються із 6-камерного дверного профілю Steko Door, завтовшки 70 мм, завширшки стулки 115 мм. Усі вироби мають унікальний серійний номер для гарантійного та післягарантійного обслуговування досить повідомити оператору 6 цифр номера, щоб з'ясувати повну докладну специфікацію конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Конструктивні особливості | З порогом, Засклені |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 24 мм |
| Колір | Білий |
| Особливості двері | Герметичні, Теплоізоляційні |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вага | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Характеристики металопластикових дверей | |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Ні |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 950 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 70 мм |
| Глибина коробки | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник профільної системи | Steko |