4 200 ₴/кв.м
Показати оптові ціни
Відправка з 03 травня 2026Пропонуємо Вашому уважному теплу і надійну конструкцію метало-пластиковий двері з енергозберігаючою 2-камерним склопакетом 40 мм.
Вхідні двері Steko Doors — це міцні та надійні конструкції, які виготовляються з якісних європейських матеріалів. Вони мають високі показники тепло- і звукоізоляції. Використання спеціального порога з термо-вставкою виключає промірювання його взимку. Качучий ущільнювач останнього покоління, 5ти точковий замок, енергозберігаючі склопакети з аргоном і термопанелі - це додатковий плюс за доступну ціну. Крім того, безкоштовна доставка логічної фабрики в Україні та на поверх!
Технічні характеристики:
| Виробник | Steko |
| Країна виробників | Україна |
| Заповнення | ТЕРМОПАНЕЛЬ |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Кількість гладких дверей одностулкові | Однофункціональний |
| Тип відкриття дверей | Механічний |
| Спосіб відкрити двері | Максимум |
| Відділка поверхні міжкімнатних дверей | Пластик |
| Колір |
БІЛИЙ |
| Гарантійний термін | 1-5 р |
| Стан |
Створити |
Пропонуємо стандартні і нестандартні конструкції вхідних пластикових дверей.
Базова комплектація: Дверний блок, Натиснута ручка, 3 петлі, Алюмінієвий поріг, замок-рейка (герметичний притиск), windstop, циліндр 90м ключ-ключ.
Двері можуть виготовлятися будь-якого розміру та комплектації. Для оцінки вартості виходячи з ваших розмірів зверніться до консультантів за телефонами компанії.
Метало пластикові двері можуть встановлюватися не тільки в житлових, офісних, комерційних приміщеннях. Цілеспрямовано і практично їх використовують для житла, санузлів, господарських призначень, підсобних тощо. У них є надійний абсолютно вологий механізм, можливість герметичного закриття, недорога ціна.
Ми звертаємо увагу на те, що в метало - пластикові вхідні двері Steko встановлюються тільки якісні замки і петлі, які відповідають за високі експлуатаційні навантаження. Щоб задовольнити особливі вимоги до міцності вхідних дверей, вони виготовляються з 6-камерного Дверний профіль Steko Door, завтовшки 60м, завширшки 115 мм. Всі вироби мають унікальний серійний номер для Гарантійного і післягарантійного обслуговування достатньо повідомити оператору 6 цифр номера, щоб з’ясувати повну специфікацію конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Застосування двері | Вуличні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Двері з ковкою | Ні |
| Конструктивні особливості | З порогом, Засклені |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 40 мм |
| Колір | Білий |
| Особливості двері | Герметичні, Теплоізоляційні |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Кількість ущільнюючих контурів | 2 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вага | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Характеристики металопластикових дверей | |
| Кількість камер в профілі | 6 шт. |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Наявність вічка | Ні |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 950 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 80 мм |
| Глибина коробки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник профільної системи | Steko |