Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «МЕТАЛЛОПЛАСТИЧНЕ ОКЛАДНО Steko R-500»

322 ₴/кв.м
Антимоскітна сітка| Основні | |
|---|---|
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вид армування профілю | Замкнуте |
| Форма вікна | Прямокутна |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Броньоване вікно | Ні |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Шумоізоляція, Енергозбереження, Сонцезахист |
| Тип скла (склопакетів) | Звичайне |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Виробник | Steko |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Заповнення камери склопакета | Аргон |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість стулок | 1 |
| Спосіб відкривання вікна | Поворотно-відкидне |
| Комплектація вікна | Поворотно-відкидна фурнітура |
| Виконання скла | Прозоре |
| Розміри | |
| Товщина скла | 36 мм |
| Ширина вікна | 600 мм |
| Висота вікна | 1400 мм |
| Товщина вікна | 70 мм |