від 3 500 ₴/кв.м
Відправка з 08 травня 2026МЕТАЛЛОПЛАСТИЧНЕ ОКЛАДНО Steko п'ятикамерна профільна система Steko S-500; армір 1,2 мм ; фурнітура Axor поворотно-відкидна; стулка 1/2; склопакет ЕНЕРГОСБЕРЕГАЮВальний 2х-камерний 32 мм; Розміри габаритні вікна під замовлення. Вікно комплектується москітною сіткою anwis. Колір білий. Доставка безплатно, також занос на поверх. Технічні характеристики профільної системи S500 Кількість камер — 5 Ширина профілю — 60 мм Висота рами — 62 мм Ширина склопакета — 32 мм Опір теплопередавання R = 0,80 м2К/Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Вид армування профілю | Замкнуте |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Тип скла (склопакетів) | Звичайне |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Енергозбереження |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Форма вікна | Прямокутна |
| Заповнення камери склопакета | Аргон |
| Розміри | |
| Товщина скла | 30 мм |
| Ширина вікна | 1300 мм |
| Висота вікна | 1400 мм |
| Товщина вікна | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість стулок | 1 |
| Спосіб відкривання вікна | Поворотно-відкидне |
| Виконання скла | Прозоре |
| Комплектація вікна | Поворотно-відкидна фурнітура |