Технічні характеристики профільної системи S500
камер — 5
Ширина проф. - 60 мм
Висота рами — 62 мм
Ширина склопакету — 24,30 мм
R = 0,80 м2К/Вт
Нова п'ятикамерна система
Коф. опору теплопередавання у S450 на 7% виші, значення 0,80 м2К/Вт.
| Колірна гама: | білий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Вид армування профілю | Замкнуте |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Тип скла (склопакетів) | Звичайне |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Шумоізоляція, Термостійкість, Енергозбереження, Сонцезахист |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Форма вікна | Прямокутна |
| Заповнення камери склопакета | Аргон |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Броньоване вікно | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість стулок | 1 |
| Спосіб відкривання вікна | Поворотно-відкидне |
| Виконання скла | Прозоре |
| Комплектація вікна | Поворотно-відкидна фурнітура |
| Розміри | |
| Ширина вікна | 2100 мм |
| Висота вікна | 1450 мм |
| Товщина вікна | 60 мм |
| Товщина скла | 30 мм |