| Кількість камер профілю: | 5 |
| Ширина склопакету | 36 мм |
| Ширина профілю: | 70 мм |
| Висота рами: | 66 мм |
| Ширина склопакету: | 24, 30, 36 мм |
| Товщина зовнішньої стінки: | 2,7 мм |
| Звукоізоляція: | VDI 2719 |
| Клас шумозахисту: | II до IV |
| Опір теплопередавання: | R=0.82 m2K/Bт |
| Колірна гама: | ламінація в масиві з двох сторін ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Вид армування профілю | Замкнуте |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Тип скла (склопакетів) | Звичайне |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Шумоізоляція, Енергозбереження, Сонцезахист |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Форма вікна | Прямокутна |
| Заповнення камери склопакета | Аргон |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Броньоване вікно | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість стулок | 2 |
| Спосіб відкривання вікна | Поворотно-відкидне |
| Виконання скла | Прозоре |
| Комплектація вікна | Поворотно-відкидна фурнітура |
| Розміри | |
| Ширина вікна | 1200 мм |
| Висота вікна | 1300 мм |
| Товщина вікна | 70 мм |
| Товщина скла | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| декоративні шпроси | золото 4 мм |