Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тепле панорамне вікно Steko R700»

322 ₴/кв.м
Антимоскітна сіткаПАРАМЕ ОКЛАДНО Steko Reiner 700 EKO ширина 2500*2000 усього 5 кв.м.
Профіль Steko Reiner 700 EKO, (ГЕРМАНІЯ) Білий, СІРНА РЕЗИНА Арм. — стандарт СТЕКЛОПАКЕТ @4МDSх16_Arх4х16_Arх4i@
Коеф. опір теплопередавання R = 0.98 м2 *С / Вт — наближається до одиниці! — це означає, що вікно практично без тепловтрат.
Завдяки профілю читається Steko R700 7-камер, 82 мм монтажна глибина, завдяки склопакету 44 мм з HiTec-стіклами, завдяки Аргону всередині камер і ще три контури ущільнення замість двох, середній масивний контур ущільнення впаян у профіль. З таким вікном Вам буде комфортно і влітку, і взимку. Оскільки зовнішнє мультифункціональне скло Double Silver відбиває УФ випромінювання від сонця. У процесі його виробництва використовується магнетронне напилення частинок кількох металів, зокрема срібла в самому кінці. Що добре відбивається на його зовнішньому вигляді, надає вікна ошатність, блиск і малопрозорість зовні водночас світлопровідність вища, ніж у звичайного скла. Зсередини приміщення в склопакеті низькоемісійне скло, яке відтворює довгохвильове інфрачервоне випромінювання всередину, ніж і зберігає тепло. Усередині профілю R700 армування квадрат 1,5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Виробник | Steko |
| Вид армування профілю | Замкнуте |
| Заповнення камери склопакета | Аргон |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал віконного профілю | Металопластик |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість стулок | 1 |
| Спосіб відкривання вікна | Поворотно-відкидне |
| Комплектація вікна | Москітна сітка |
| Розміри | |
| Товщина скла | 44 мм |
| Ширина вікна | 2500 мм |
| Висота вікна | 2000 мм |
| Товщина вікна | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість камер в профілі | 7 |