Пропонуємо до вашої уваги конструкцію штульпових вхідних дверей габарить під замовлення, зроблена ламінація зовні. Також можлива ламінація "у масі" тобто на коричневій основі, з двох сторін. Зовнішня сторона плівки стійка до всіляких механічних пошкоджень, до перепадів температур, сонячного випромінювання, багато років зберігає свій початковий колір.
Вхідні двері Steko Doors — це міцні та надійні конструкції, які виготовляються з якісних європейських матеріалів. Вони мають високі показники тепло- і звукоізоляції, а використання спеціального порога з термовставкою виключає промерзання взимку.
Технічні характеристики:
Ми звертаємо увагу на те, що в металопластикові вхідні двері Steko встановлюються тільки якісні замки та петлі, які відповідають за високі експлуатаційні навантаження. Щоб задовольнити особливі вимоги до міцності вхідних дверей, вони виготовляються зі спеціалізованого дверного профілю Steko Door.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 120 кг |
| Виробник | Steko |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверний блок |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 30 мм |
| Порода дерева | Дуб |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Клас захисту броньованих дверей | 5 |
| Колір | Коричневий |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Конструктивні особливості | Засклені, З порогом |
| Обробка поверхні двері | Ламінат |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Особливості двері | Герметичні, Теплоізоляційні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Застосування двері | Вуличні |
| Двері з ковкою | Ні |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Наявність вічка | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Так |
| Дверний доводчик | Ні |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 1500 мм |
| Висота дверей | 2100 мм |
| Товщина дверей | 71 мм |
| Глибина коробки | 60 мм |
| Характеристики металопластикових дверей | |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Виробник профільної системи | Steko |