



5 200 ₴/кв.м
Відправка з 10 травня 2026Пропонуємо Вашій увазі конструкцію вхідних дверей габарити 900 * 2100, виконана ламінація зовні. Також можлива ламінація "в масі" тобто на коричневою основі, з двох сторін. Зовнішня сторона плівки стійка до всіляких механічних пошкоджень, перепадів температур, сонячного випромінювання, багато років зберігає свій початковий колір.
Вхідні двері Steko Doors - це міцні і надійні конструкції, які виготовляються з якісних європейських матеріалів. Вони володіють високими показниками тепло - і звукоізоляції, завдяки цьому в приміщенні буде тепліше і затишніше. А використання спеціального наругу з термовставкою виключає промерзання його взимку.
Технічні характеристики:
Ми звертаємо увагу на те, що в металопластикові вхідні двері Steko встановлюються тільки якісні замки і петлі, які відповідають за високі експлуатаційні навантаження. Щоб задовольнити особливі вимоги до міцності вхідних дверей, вони виготовляються з спеціалізованого дверного профілю Steko Door.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Steko |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверний блок |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 30 мм |
| Порода дерева | Дуб |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Клас захисту броньованих дверей | 5 |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Конструктивні особливості | Засклені, З порогом |
| Обробка поверхні двері | Ламінат |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Особливості двері | Герметичні, Теплоізоляційні |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Застосування двері | Вуличні |
| Двері з ковкою | Ні |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Наявність вічка | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Так |
| Дверний доводчик | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 800 мм |
| Висота дверей | 1950 мм |
| Товщина дверей | 71 мм |
| Глибина коробки | 60 мм |
| Характеристики металопластикових дверей | |
| Кількість камер в профілі | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | золотий дуб |
| Стан | новий |
| Вид склопакету | 30mm двокамерний з рефлекторними склом |
| Виробник профільної системи | Steko |