5 500 ₴/кв.м
Показати оптові ціниПропонуємо до Вашої уваги конструкцію металопластикові двері з білими шпроксами. Габарити 1500 * 2050.
Також можлива ламінація "у масі" тобто на коричневій основі, з двох сторін. Німецькі структурні плівки для ламінації Renolit стійкі до всіляких механічних пошкоджень, до перепадів температур, сонячного випромінювання, багато років зберігає свій початковий колір.
Вхідні двері Steko Doors — це міцні та надійні конструкції, які виготовляються з якісних європейських матеріалів. Вони мають високі показники тепло- і звукоізоляції, завдяки цьому в приміщенні буде теплішим і затишнішим. А використання спеціального порога з термовставкою і ущільнювачем Windstop виключає промерзання взимку.
Технічні характеристики:
Ми звертаємо увагу на те, що в метало-пластикові вхідні двері Steko встановлюються тільки якісні замки та петлі, які відповідають за високі експлуатаційні навантаження. Щоб задовольнити особливі вимоги до міцності вхідних дверей, вони виготовляються зі спеціалізованого дверного профілю Steko Door.

Ми звертаємо увагу на те, що в металопластикові вхідні двері Steko встановлюються тільки якісні замки та петлі, які відповідають за високі експлуатаційні навантаження. Щоб задовольнити особливі вимоги до міцності вхідних дверей, вони виготовляються зі спеціалізованого дверного профілю Steko Door.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steko |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина лицьової панелі (фасаду) | 40 мм |
| Клас захисту броньованих дверей | 5 |
| Кількість полотен двері | Двопільні |
| Тип | Дверний блок |
| Матеріал дверного полотна | Металопластик |
| Матеріал дверної коробки | Металопластик |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Напрямок відкривання дверей | Праве |
| Конструктивні особливості | З порогом, Засклені |
| Колір | Білий |
| Призначення двері | Для житлових приміщень |
| Особливості двері | Герметичні, Теплоізоляційні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Кількість ущільнюючих контурів | 3 |
| Наповнення дверей | Пінополістирол |
| Застосування двері | Вуличні |
| Двері з ковкою | Ні |
| Вага | 85 кг |
| Тип конструкції короба | Профільна |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 1300 мм |
| Висота дверей | 2050 мм |
| Товщина дверей | 80 мм |
| Глибина коробки | 70 мм |
| Комплектація | |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Наявність вічка | Ні |
| Наявність ручки | Так |
| Лиштви | Ні |
| Ущільнювачі | Так |
| Дверні петлі | Так |
| Характеристики металопластикових дверей | |
| Кількість камер в профілі | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Вид склопакету | 40мм двокамерний |
| Виробник профільної системи | Steko |